Dlaczego warto zlecić pranie wykładzin właśnie nam?

Zobacz co możemy dla ciebie zrobić

Doświadczenie i wydajność

Dzięki zdobytej przez lata wiedzy, wydajnym i specjalistycznym urządzeniom oraz sprawdzonym środkom chemicznym z najwyższej półki, jesteśmy w stanie przyjąć każde, nawet najbardziej ekstremalne wyzwanie i zaoferować czyszczenie wykładzin dywanowych o bardzo dużych powierzchniach dochodzących nawet do kilkudziesięciu tysięcy m2.

Usługi na najwyższym poziomie

Obsługujemy małe, średnie i duże powierzchnie wykładzin dywanowych utrzymując zawsze najwyższy poziom wykonywanych usług. Nie pozwalamy sobie na kompromisy. Zdajemy sobie sprawę, że najlepszą reklamą jest zadowolony klient, dlatego w każde zlecenie wkładamy całe serce, aby wykonać je na możliwie najwyższym poziomie.

Specjalistyczny sprzęt

Wyciągniemy z twoich wykładzin głęboko zalegający piach i kurz używając specjalistycznych odkurzaczy wyposażonych w elektroszczotkę, która wyciąga głęboko zalegające zabrudzenia oraz rozczesuje i podnosi runo wykładziny. Pozbędziemy się również wszelkich innych nierozpuszczalnych zabrudzeń z Twojej wykładziny.

Usuwanie ciężkich zabrudzeń

Usuniemy gumy do żucia, plastelinę, wosk, smołę, ślady po obuwiu i inne trudne do usunięcia zanieczyszczenia. Wykorzystamy w tym celu odpowiednich urządzeń i środków, dzięki którym po tego typu zabrudzeniach nie będzie śladu.

Punktowe odplamianie

Odplamimy miejsca, które nie uległy trwałym przebarwieniom usuwając ślady po napojach spożywczych, markerach, wymiocinach, urynie, krwi, itp. Pozbędziemy się również przykrych zapachów po urynie, wymiocinach, grzybach i pleśni, wykorzystując odpowiednich, bezpiecznych dla otoczenia środków.

Usuwanie średnich i ciężkich zabrudzeń

Poddamy dogłębnemu praniu wykładzinę usuwając zabrudzenia powstałe wskutek codziennego użytkowania wykładziny przywracając wykładzinie pierwotny wygląd. Pozostawimy po sobie czystą, świeżą i pachnącą wykładzinę dzięki czemu przebywanie lub praca w biurze, firmie, obiekcie będzie się odbywać w komfortowych warunkach.