O firmie – box3 – SEKCJA

Kilka słów o naszej działalności

Kilka słów o naszej działalności

Jesteśmy profesjonalistami

JDF Serwis, to firma z 10 letnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się ogólnopojętym sprzątaniem i chociaż mamy szeroki wachlarz usług, to specjalizacja jaką jest pranie, czyszczenie i pielęgnacja wykładzin dywanowych jest naszym oczkiem w głowie i robimy wszystko, aby świadczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie.

W każde zlecenie angażujemy się w 100% dzięki czemu wyrobiliśmy sobie na rynku opinię solidnej i rzetelnej firmy. Nasz zespół, to młode i pełne energii osoby, które starannie dobieramy kierując się względami etycznymi – wysoką kulturą osobistą, uczciwością i prezencją, oraz praktycznymi w tym przede wszystkim, odpowiednimi predyspozycjami i umiejętnościami fizycznymi.

JDF Serwis to firma sprzątająca, która stawia sobie bardzo wysoko poprzeczkę jeśli chodzi o jakość wykonywanych usług i nie są to dla nas puste słowa. Zawsze staramy się być na bieżąco jeśli chodzi o środki, trędy i sprzęt w technologii sprzątania. Śledzimy rynek, bywamy na targach, korzystamy ze szkoleń. Zlecając nam pranie wykładzin dywanowych w twojej firmie masz pewność, że usługę wykona ekipa profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

https://czyszczenie-wykladzin-dywanowych.pl/wp-content/uploads/2015/06/post-o-firmie-1-540x490.jpg

Misja

Nasza misja...

Wizja

Nasza wizja...

Cele

Nasze cele...