Nasz serwis

Co my w ogóle robimy

Dogłębne pranie wykładzin

Oferujemy cykliczne dogłębne pranie wykładzin dywanowych wykorzystując takie metody jak ekstrakcja lub szamponowanie. Są to metody dające najlepsze efekty czyszczenia wykładzin i powinno się je wykonywać systematycznie, aby zachować walory estetyczne wykładziny i przedłużyć jej żywotność. Pranie dogłębne przeznaczone jest do średnich i silnych zabrudzeń.

Usuwanie i netrealizacja odorów

Usuwanie odorów po grzybach, pleśniach, urynie, wymiocinach i innych tego typu zabrudzeniach wymaga specjalistycznej wiedzy i odpowiednich środków. Dysponujemy doświadczeniem w usuwaniu i neutralizacji przykrych zapachów. Oferujemy usługę dzięki której uchronisz się przed kosztownym wydatkiem, jakim jest wymiana wykładziny. Usuniemy z twojej wykładziny grzyby, pleśnie oraz odór po urynie, wymiocinach, itp.

Odplamianie wykładzin

Większość plam daje się łatwo usunąć, pod warunkiem podjęcia natychmiastowego i prawidłowego działania. Pozostawienie zaplamienia na dłuższy okres prowadzi zwykle do powstania trwałego lub trudnego do usunięcia przebarwienia. Zajmujemy się punktowym odplamianiem wykładzin. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i linią odplamiaczy, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksową usługę odplamiania wykładzin.

Dogłębne odkurzanie i podnoszenie runa

80% zabrudzeń, to zabrudzenia nierozpuszczalne w wodzie takie jak piach, sierść, włosy, okruchy po jedzeniu, itp. Często zabrudzenia nierozpuszczalne są bardzo głęboko i mocno wbite w wykładzinę i nie możliwe do usunięcia zwykłym odkurzaczem. Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem do podnoszenia i rozczesywania runa połączonego z dogłębnym odkurzaniem.

Pielęgnacyjne czyszczenie wykładzin

Proponujemy również pielęgnacyjne czyszczenie wykładzin metodami takimi jak: kapsułkowanie, suche wiórki, bonnetowanie, sucha piana. Czyszczenie wykładzin tymi metodami można wykonywać częściej usuwając mniej uporczywe zabrudzenia i ciesząc się suchą wykładziną już po kilkudziesięciu minutach. Czyszczenie pielęgnacyjne przeznaczone jest do lekkich i średnich zabrudzeń.

Całoroczny serwis pielęgnacji wykładzin

Oferujemy również całoroczny serwis utrzymania wykładzin polegający na systematycznym dogłębnym odkurzaniu połączonym z podnoszeniem runa. Bieżącym odplamianiem, czyszczeniem pielęgnacyjnym i praniem dogłębnym. Zadbamy o to, aby odpowiednie czynności były przeprowadzane w odpowiednim, optymalnym dla wykładzin czasie, dzięki czemu wykładziny przez cały rok będą utrzymywane w należytej kondycji.